Ambulatoriu Integrat

Nr. Crt.

Cabinet

Medic

Program de lucru medic

Numar ore saptamanal cabinet

 

1.

Medicina interna

 

10 ore/sapt

 

GHEORGHE MIHAELA CRISTINA

Luni 10.00 – 12.00

 

2 ore/sapt

 8 cons/zi

 

TURCUMAN NINA

Joi 08.00 – 10.00

2 ore/sapt

8 cons/zi

GRIGORE CRISTINA

Miercuri 10.00-12.00

 

2ore/sapt

 8 cons/zi

 

 

 

ALEXANDROAIE ELENA

MARTI 10.00-12.00

2ore/sapt

8 cons/zi

 

2.

Dermatovenerologie

MANOLE ADRIAN

Luni, Marti, Joi

09.00-12.00

9 ore/sapt

 

 

12 cons/zi

3.

Psihiatrie

 

105 ore/sapt

 

PETRESCU VALERIA NICOLETA CATALINA

Luni 08.00-15.00

Marti 13.00-20.00

Miercuri 08.00-15.00

Joi 13.00-20.00

Vineri 08.00-15.00

35 ore/sapt

14 cons/zi

TALPEANU SPERANTA ELENA

Luni 12.00-19.00

Marti 08.00-15.00

Miercuri 12.00-19.00

Joi 08.00-15.00

Vineri 08.00 – 15.00

35 ore/sapt

14 cons/zi

OLARU RADIAN ALEXANDRU

Luni 13.00-20.00

Marti 08.00-15.00

Miercuri 13.00-20.00

Joi 08.00-15.00

Vineri 08.00 – 15.00

35 ore/sapt

14 cons/zi

4.

Obstetrica ginecologie

 

26 ore/sapt

 

DARABANU ION

Vineri 09.00 – 13.00

4 ore/sapt

16 cons/zi

NAGNIBEDA MIHAI

Miercuri 08.00-13.00

5  ore/sapt

20 cons/zi

GHENOV MIHAIL ELVIS

Joi 09.00-13.00

4 ore/sapt

16 cons/zi

IONIȚĂ ELENA SORINA

Luni 09.30-13.30

4 ore/sapt

16 cons/zi

BIBIRE ANDREEA TEODORA

Marti 09.00-13.00

4 ore/sapt

16 cons/zi

SABA APOSTOL MARIA

Vineri 10.00 – 15.00

5 ore/sapt

20 cons/zi

5.

Pediatrie

 

 

40 ore/sapt

 

OLARU LUCIAN

Luni-Vineri

 12.00 – 14.00

10  ore/sapt

8 cons/zi

VALCEA PRECUP NINA

Luni-Vineri 10.00-12.00

10 ore/sapt

 8 cons/zi

COTIGA BOTOFEI ANDRA

Luni-Vineri

08.00 – 10.00

10  ore/sapt

8 cons/zi

OLARU CLAUDIA ADRIANA

Luni-Vineri

12.00 – 14.00

10  ore/sapt

8 cons/zi

6.

Oncologie

 

21 ore/sapt

 

LAZARESCU GHEORGHE

Luni 11.00-12.00

Marti  08.00-12.00

Vineri  08.00-10.00

7  ore/sapt

L- 4cons/zi

M-16 cons/zi

V- 8 cons/zi

TANASE ANTONETA

Joi 08.00-12.00

Vineri  10.00-13.00

7 ore/sapt

J- 16 cons/zi

V- 12 cons/zi

FERARU AURELIA

Luni 08.00-11.00

Miercuri 08.00-12.00

7 ore/sapt

L- 12 cons/zi

M- 16 cons/zi

7.

Chirurgie pediatrica

BUCUR ROXANA GABRIELA

Luni – Joi 08.30-09.30

4 ore/sapt

L-J-4 cons/zi

8.

Chirurgie generala

 

27,50 ore/sapt

 

CIUPITU VIOREL

Marti 08.30-12.00

3,5 ore/sapt

14 cons /zi

TOMA FLORIN

Luni  08.30-12.00

3,5 ore/sapt

14 cons /zi

MALINCENCO DAN MIHAI

Joi  08.30 – 12.00

3,5 ore/sapt

14 cons /zi

TURCUMAN VLADIMIR

Miercuri 08.30-12.00

3,5 ore/sapt

14 cons /zi

TUHARI TUDOR

Luni – Vineri

13.00 -14.00

5 ore/sapt

L-V 4 cons/zi

FRICATEL VLADIMIR

Luni – Vineri

12.00-13.00

5 ore/sapt

L-V- 4 cons/zi

BÎNDAR GHEORGHE CRISTIAN

Vineri 08.30-12.00

3,5 ore/sapt

14 cons /zi

9.

Oftalmologie

 

12 ore/sapt

 

PIRGA HORIA

Luni, Joi 09.00-11.00

4 ore/sapt

L,J- 8 cons/zi

GOBEJ IOANA

Miercuri, Vineri

09.00-11.00

4 ore/sapt

M,V- 8 cons/zi

CRISTESCU TEODOR RAZVAN

Marti, Vineri

09.00-11.00

4 ore/sapt

M,V-8 cons/zi

10.

Neurologie

LAVRIC ARGENTINA

Miercuri 09.00-13.00

4 ore/sapt

12 cons/zi

11.

Hematologie

CHIOVEANU SANDA VIORICA

Luni – Vineri

 13.00 – 15.00

10 ore/sapt

 

8 cons/zi

12.

Ortopedie si traumatologie

 

 

21 ore/sapt

 

COTIGA OVIDIU GHEORGHE

Luni, Marti, Miercuri, Vineri

10,00 – 11.00

Joi 09.00 – 12.00

7 ore/sapt

L,M,M,V 4 cons/zi

J- 12 cons/zi

LAZARESCU (MOISESCU) DELIA MARINA MIHAELA

Marti 09.00-12.00

Luni, Miercuri, Joi,  Vineri 08.00 – 09.00

7 ore/sapt

M-12 cons/zi

L,M,J,V-4 cons/zi

GRĂMĂTICU ION

Luni, Marti, Joi, Vineri 12.00 – 13.00

Miercuri 09.00 – 12.00

7 ore/sapt

L,M,J,V 4 cons/zi

M-12 cons/zi

13.

O.R.L.

 

 

12 ore/sapt

 

HEEMERYCK GEORGIANA

Luni 11.00-13.00

Miercuri 09.00-11.00

4 ore/sapt

L- 8 cons/zi

M- 8 cons/zi

PIRVA MIHAI

Luni 09.00-11.00

Vineri 09.00-11.00

4 ore/sapt

L- 8 cons/zi

V- 8 cons/zi

IONESCU MARIUS TUDOR

Marti  08.00-10.00

Joi 09.00-12.00

5 ore/sapt

M- 8 cons/zi

J-12 cons/zi

14.

Reumatologie

TRANDAFIR MARIUS STEFAN

Luni – Vineri

07.30 – 14.30

35 ore/sapt

28 cons/zi

15.

Nefrologie

TOMULESCU GRIGORE COSTIN

Luni-Vineri

08.30 – 10.30

10,00 ore/sapt

L-V 8 cons/zi

16.

Anestezie si terapie intensiva

ALDABSHEH MOHAMMAD JAMIL HAMED

Luni-Vineri

10.00 – 11.00

5,00 ore/sapt

L-V – 4 cons/zi

17.

Urologie

 

 

8,00 ore/sapt

 

PICU GEORGE MARIAN

Joi 08.30 – 10.30

Vineri 08.30 – 10.30

4,00 ore/sapt

J- 8 cons/zi

V- 8 cons/zi

ILIESCU ARMAND

Joi, Vineri 10.30 – 12.30

4,00 ore/sapt

J- 8 cons/zi

V- 8 cons/zi

18.

Cardiologie

STEFAN PAUL

Luni-Vineri

10.30– 13.30

15,00 ore/sapt

L-V- 12 cons/zi

19.

Boli infectioase

IONESCU GEORGIANA ELENA

Luni-Vineri

08.00 – 15.00

35,00 ore/sapt

28 cons/zi

20.

Chirurgie plastica, estetica si microchirurgie reconstructiva

DANILOV GAVANESCU ANDRADA

Luni-Vineri

08.00 – 15.00

35,00 ore/sapt

28 cons/zi